PROMOTOOLS
Комплексний аналіз сайту
вже просунули в PromoTools
надомная работа в новосибирске
интернет магазин одежды харьков
купить компьютер интернет магазин
в ТОП10 Google
в ТОП10 Google
в ТОП10 Google
126.84 UAH
6917.96 UAH
380.8 UAH
PromoTools-це система комплексного просування Вашого сайту в Інтернеті.
Запитання користувачів

Які послуги надає PromoTools?


Ми створюємо сервіс, який би максимально спростив розкрутку вашого бізнесу в інтернет. У PromoTools ви знайдете найбільш важливі інструменти просування. При цьому ми максимально спростили всі механізми, щоб кожен міг розкрутити свій сайт без особливих спеціальних знань. Наша команда впевнена, що ви повинні займатися своїм бізнесом, а не вивчати технічні та інші особливості розкрутки сайтів. Для цього і створювався PromoTools!

розкрутка сайту в пошукових системах Яндекс і Google

Пошукові системи є найважливішим джерелом відвідувачів для будь-якого сайту у будь-якій галузі. Адже з них приходять найбільш цільові користувачі, зацікавлені у вашому товарі або послузі. За допомогою системи PromoTools все що вам треба-вказати адресу свого сайту і ключові слова, за якими хочете залучати користувачів. Все інше система зробить сама: розрахує бюджет, підбере релевантні сторінки, буде постійно відстежувати позиції вашого сайту, давати рекомендації щодо поліпшення. Вам не знадобиться заглиблюватися в тонкощі пошукового просування, все максимально спрощено і автоматизовано, хоча для просунутих користувачів і є розширені налаштування. Вам обов'язково потрібно використовувати силу пошукових систем для поліпшення вашого бізнесу!
додаткова інформація по темі:
що таке SEO (пошукове просування)
опис інтерфейсу модуля (SEO)


Панель Вебмастера

Цей модуль буде вкрай корисний як веб-майстрам, які займаються своїм сайтом, так і професійним оптимізаторам, які займаються просуванням сайтів.

з його допомогою ви зможете оперативно відстежувати помилки індексації на сайті, його видимість в пошукових системах, динаміку змін зворотних посилань на сайт, аналізувати сторінки-акцептори і анкори.

Модуль постійно розвивається і з'являються все нові можливості.
Детальніше з модулем можна ознайомитися на сторінці опису
Вартість використання панелі знаходиться на сторінці тарифів.


Аналіз вмісту

Ще один додатковий модуль для аналізу сайту, який сканує повністю весь сайт і збирає інформацію по внутрішній перелінковці, заголовкам, мета-тегам, картинкам, зовнішнім і внутрішнім посиланнях. З його допомогою ви зможете прибрати всі биті посилання, знайти найбільш вагомі сторінки та інше.

докладніше про цей інструмент можна прочитати на сторінці описуМодуль «поліпшення сайту »

За допомогою цього модуля ви зможете зробити ваш сайт істотно краще! В даному модулі будуть відображатися корисні поради з різних сфер вашого сайту. Наприклад, як зробити так, щоб ваш сайт швидше працював? Коректно відображався? Був доступний для мобільної версії?

важливим є і наявність орфографічних помилок на сторінках вашого сайту, чистота верстки, вчасно оплачений хостинг і домен. Замовити аналіз юзабіліті сайту та інші, не менш важливі аспекти. Модуль постійно розширюється і розвивається, з'являються все нові і нові можливості. Заходьте!

Модуль є безкоштовним.

Додаткова інформація по темі:
опис інтерфейсу модуля "покращення сайту"


Аналітика сайту (на основі Google Analytics)

Недостатньо отримувати тисячі відвідувачів на добу. Важливо розуміти, хто всі ці люди, звідки вони до вас Прийшли, що робили на вашому сайті, скільки часу на ньому провели і на якій сторінці закінчили перегляд. Всі ці дані є в таких системах, як Яндекс.Метрика і Google Analytics. Однак ці системи досить складні і надають величезну кількість інформації, яка потрібна професійним аналітикам. Але вам як власнику бізнесу або невеликого блогу ці дані, швидше за все, не потрібні.
Тому ми зробили спеціальну спрощену систему аналітики, яка надає тільки найважливіші і потрібні дані в найбільш зрозумілому і доступному формат. Дані беруться з вашого облікового запису Google Analytics, тому вам не знадобиться ніяких додаткових налаштувань або кодів.

Якщо ви не вкладете гроші в розкрутку сайту сьогодні, то будете шкодувати про це вже завтра! Адже якщо вас немає в Інтернеті-вас немає в бізнесі.
Білл Гейтс.