PROMOTOOLS
Комплексний аналіз сайту
вже просунули в PromoTools
работа на дому в новосибирске
коламбия одежда интернет магазин
работа в новосибирске академгородок
в ТОП10 Google
в ТОП1 Google
в ТОП10 Google
126.84 UAH
2443.56 UAH
126.84 UAH
PromoTools-це система комплексного просування Вашого сайту в Інтернеті.
Запитання користувачів

опис інтерфейсу для модуля»SEO "


Модуль " SEO " призначений для управління вашою рекламною кампанією по розкрутці в пошукових системах Яндекс і Google. Загальний вигляд сторінки такий:

 опис інтерфейсу для модуля»SEO

Якщо ви використовуєте спрощений інтерфейс, то деякі поля будуть приховані. Якщо ви новачок в темі пошукового просування, ми рекомендуємо вам залишатися на спрощеному інтерфейсі і не міняти ніяких налаштувань. Перемикатися між різними типами інтерфейсів можна вгорі екрану:

 опис інтерфейсу для модуля»SEO

у найпершій колонці ставиться фавікон сайту. Якщо у сайту ще немає фавікона, ми використовуємо свій за замовчуванням. Детальніше про фавікони і як їх генерувати можна дізнатися на сайті http://favicon.ru / .

Колонка "кампанія" . У цій колонці показується назва рекламної кампанії, або Адреса сайту, якщо при її створенні назва не була дана. Стрілочки »>> & gt; " відкривають сайт в новому вікні. Якщо перейти по [посилання], то ви потрапите на список анкорів, які ми згенерували для ваших ключових слів. Ви можете видалити ті анкори, які вважаєте непотрібними, але ми б не рекомендували це робити.

Колонка "Статус" . З її допомогою ви можете призупинити кампанії. Зупинка відбувається протягом 5 робочих днів, при цьому статус змінюється з «Активна» на «до зупинки». Після повної зупинки проект переходить в нижній список "відключені проекти", де знаходиться ще місяць. За цей час ви можете його знову активувати. Після закінчення 30 днів зупинені проекти видаляються безповоротно.

Колонка "успіх" показує, наскільки близько ваші ключові слова від встановленої вами мети (ТОПа). Наприклад, у вас 3 ключових слова, і ви залишили ціль за замовчуванням ТОП-10. Нехай одне слово знаходиться на 5-ій позиції, друге на 11-ій, а третє на 90-й. Виходить, що успіх першого слова 100% (мета досягнута), другого 99%, а третього 10%. Загальний успіх проекту розраховується як середньоарифметичне всіх ключових слів, тобто в нашому випадку це (100+99+10)/3=70% після округлення. Клікнувши на цю цифру, ви отримаєте докладний звіт по кожному окремому слову в кожному обраному регіоні з графіками:

 опис інтерфейсу для модуля»SEO

ми постійно аналізуємо ваш сайт і, якщо знаходимо можливість його поліпшення, виводимо повідомлення про це. Під відсотком успіху з'являється червоний напис " є Рада!", перейшовши по якій ви побачите список зауважень і рекомендацій, які ми виявили на вашому сайті.

Колонка "мета" допоможе просунутим користувачам більш точно налаштувати бажані цілі просування. За допомогою цієї настройки ви зможете змінити / додати Регіон просування (до 5 різних регіонів одночасно), а також встановити бажаний ТОП (за замовчуванням всім встановлюється ТОП-10, але ви можете вказати ТОП-5, ТОП-3 або ТОП-1). При цьому слід розуміти, що підвищення мети тягне за собою і підвищення вартості просування.

Колонка "посилань куплено" відображає кількість посилань, які в даний момент посилаються на ваш сайт. Якщо клікнути по цій колонці, то ви побачите повний список всіх посилаються сторінок, анкорів, а також ключових слів, до яких вони прив'язані. Також на цій сторінці ви зможете видалити ті сторінки, які вам не подобаються (рекомендуємо використовувати тільки просунутим користувачам).

Колонка «ключових слів" показує, скільки ключових фраз в даний момент ви розкручуєте. Якщо клікнути по цій цифрі, ви потрапите на сторінку зі списком ключових фраз, де у вас буде можливість змінити релевантну сторінку і поточний бюджет. На цій сторінці ви зможете додати нові ключові слова або видалити поточні.

Колонка "блоковано грошей" . У цій колонці відображається сума, яку система заблокувала на випадок, якщо ви не встигли поповнити баланс вчасно. Також з неї списуються гроші в разі зупинки програми, щоб не всі посилання знялися одночасно. Ця сума блокується один раз і просто тримається для резерву.

Колонка "Бюджет на місяць" відображає дві цифри: перша цифра показує ваш поточний бюджет на місяць, а друга (в дужках) максимальний бюджет, який ви налаштували при додаванні ключових слів (сума бюджетів всіх ключових слів). Перша цифра спершу значно нижче, тому що система розміщує посилання поступово, розтягуючи приріст посилальної маси в часі.

Колонка "загальний витрата" показує сумарний витрата за весь час по даній рекламній кампанії. Перейшовши по цій колонці, ви побачите докладний звіт по кожному дню.

остання колонка з'являється в тому випадку, якщо наша система знайшла ключові слова, за якими ви близькі до ТОПу і Вам потрібно зовсім трохи для виходу в ТОП. Якщо такі слова знайдені - ми виводимо іконку навпроти даного проекту:

 опис інтерфейсу для модуля»SEO

Якщо у вас залишилися питання по інтерфейсу системи, пишіть нам на пошту manager@promotools.com.ua або через систему тікетів.