PROMOTOOLS
Комплексний аналіз сайту
вже просунули в PromoTools
одежда для полных интернет магазин
работа в городе новосибирске вакансии
работа переводчиком в новосибирске
в ТОП1 Google
в ТОП10 Google
в ТОП10 Google
2760.8 UAH
126.84 UAH
126.84 UAH
PromoTools-це система комплексного просування Вашого сайту в Інтернеті.
Запитання користувачів

опис інтерфейсу для модуля "покращення сайту" <»h1>


даний модуль призначений для того, щоб кожен користувач, у якого немає часу або достатніх навичок, зміг без особливих зусиль розібратися і виправити різні помилки на своєму сайті. Кожен скрипт в даному модулі відповідає за окремий елемент (наприклад, швидкість сайту, орфографічні помилки, текстове Примітка).

 створення проекту

для створення проекту просто натисніть кнопку "Створити проект", вкажіть зрозумілу для вас назву і головну сторінку вашого сайту (домен). Система відразу ж почне збирати дані (це може зайняти від 3 до 10 секунд). Після цього ви отримаєте дані по головній сторінці.


відразу після додавання проекту у вас з'явиться посилання «прискорити», перейшовши по якій ви зможете отримати докладний звіт по швидкості сайту. Вона виводиться тільки один раз-при створенні проекту. Після цього в даному полі будуть відображатися дві цифри через слеш: швидкість сайту для комп'ютера і швидкість сайту для мобільних пристроїв:

 таблиця швидкості сайту

перейшовши за посиланням, ви отримаєте докладний звіт за різними параметрами:

 перевірка швидкості сайту

звіт для кожного типу пристрою формується на окремій вкладці. Як видно на скріншоті, для ПК сторінка оптимізована всього на 57%, тобто її можна прискорити практично в два рази.

нижче йдуть конкретні поради, розбиті за важливістю:

 перевірка швидкості сайту ПК версія

Таким чином, вам бажано почати вирішення проблем з червоними позначками, які істотно вплинуть на швидкість завантаження вашого сайту.

 перевірка швидкості сайту мобільна версія

аналогічна ситуація і на вкладці «мобільні пристрої». Слід розуміти, що частка користувачів, які виходять в інтернет за допомогою мобільних пристроїв, постійно зростає, і тому обов'язково слід приділяти увагу даному показнику.

Примітка: ми постаралися перевести всі поради на російську мову, але подекуди можуть зустрічатися примітки англійською. Повідомляйте нам про це (робіть скріншот або просто копіюйте повідомлення) і відправляйте поштою або через систему тікетів, і ми його переведемо.

після додавання проекту система відразу почне перевіряти головну сторінку на наявність орфографічних помилок і повідомить вам про них у відповідному стовпці:

 орфографічні помилки сайту

при кліці на список помилок ви потрапите на сторінку з перерахуванням знайдених помилок:

 орфографічні помилки сайту-результат

червоним виділені слова, в яких система виявила помилки. Поруч в дужках напівжирним шрифтом ми пропонуємо варіанти виправлення даної помилки (наприклад, слово «Новосибірськ» написано з маленької літери, а правильно — «Новосибірськ»).

крім того, слід розуміти, що деякі слова, які ви можете використовувати на своєму сайті, відсутні в словниках, а значить, можуть вважатися помилками: наприклад, «Яндекс.Директ " і "Твітнути". Подібні слова краще ігнорувати. Ви позначаєте їх і натискаєте кнопку "ігнорувати".

якщо ж ви дійсно знайшли помилки, виправте їх у себе на сайті і натисніть кнопку «Виправлено». Через деякий час система ще раз перевірить вашу сторінку на помилки. Ті слова, які ви позначили як «ігнорувати», будуть пропущені.

на перевірку в систему Ви можете додати до 5 сторінок (Головна сторінка + 4 будь-які внутрішні в рамках вашого домену).

 налаштування сторінок

Все, що вам потрібно — це просто додати додаткові сторінки, і зберегти зміни. Після цього на сторінці звіту про помилки ви побачите перелік сторінок і кількість помилок на кожній. Для перегляду помилок на конкретній сторінці просто клікніть по ній, і вона розкриє список знайдених помилок.

 звіт з орфографії

Раз на тиждень ви можете змінювати сторінки (крім головної) на інші. Але в цьому випадку вся історія за старими сторінками видаляється.

цей невеликий скрипт дозволяє вам зберігати будь-які нотатки та примітки до сайту. Це дуже зручна функція-все завжди під рукою:

 нотатки для сайту

для кожного сайту ви можете складати свої замітки, які в будь-який момент можна переглянути і змінити.

 нотатки для сайту

Якщо у проекту ще немає нотаток, то іконка відображається сірим кольором. Якщо ви вже залишили якісь записи для даного проекту-іконка кольорова.

за допомогою цього модуля ви завжди будите в курсі, коли і що вам потрібно оплатити або будь-які інші нагадування, пов'язані з сайтом.

 нагадування

інформація про термін оплати домену береться автоматично з Whois для вашого домену. Хостинг вам потрібно вказати самостійно. Крім того, є ще 3 додаткові поля, які ви можете назвати як Вам зручно і налаштувати нагадування.

 нагадування про оплату

можна замовити повідомлення вам на пошту, на яку був зареєстрований аккаунт.

це дуже корисна функція, яка постійно з певним інтервалом (приблизно раз в 30 хвилин) перевіряє доступність і працездатність вашого сайту і виводить інформацію про це:

 пінг сайту

Цифра у відсотках показує статус сайту за сьогодні. Інформація про те, що є помилки – повідомляє про помилки в попередні дні. Наприклад, як видно на скріншоті вище, по першому сайту були помилки раніше, але сьогодні сайт працює вірно. А ось з третім сайтом, сьогодні є серйозні проблеми.

якщо перейти по конкретній цифрі, то ви побачите докладний звіт, і якщо були помилки-то побачите опис помилки і час, коли вона була виявлена:

 перевірка доступності сайту