PROMOTOOLS
Комплексний аналіз сайту
вже просунули в PromoTools
интернет магазин женской одежды украина
коламбия одежда интернет магазин
работа в новосибирске академгородок
в ТОП5 Google
в ТОП1 Google
в ТОП10 Google
3268.44 UAH
2443.56 UAH
126.84 UAH
PromoTools-це система комплексного просування Вашого сайту в Інтернеті.
Запитання користувачів

Опис модуля "Webmaster Tools"


За допомогою даного модуля ви завжди будите в курсі всіх помилок і неточностей вашого сайту. Крім звичайного сканування система надає рекомендації щодо їх виправлення. Для роботи з даним модулем дуже бажано підключити Google WebMaster Tools.

Ми постійно розширюємо функціонал даного модуля і додаємо все нові і нові функції. Ось короткий огляд доступних на даний момент можливостей:

Сторінки в індексі


Даний скрипт збирає проіндексовані сторінки в Яндекс і в Goolge і виводить вам їх список. У зведеній таблиці ви зможете побачити, які сторінки є в одній пошуковій системі, але відсутні в інший. Дуже зручний звіт для швидкої оцінки проіндексованості сайту.

 індексація сайту


Аналіз мета-тегів


За допомогою даної функції ви зможете виправити найбільш поширені помилки в мета-тегах: дублі заголовків Title, занадто короткі/довгі описи (meta-descriptions) і т. д.

Звіт надається за типами помилок і по сторінках сайту:


 помилки в мета-тегах


Після виправлення помилки на сайті, можете помітити сторінку як "виправлена" і вона пропаде в списку помилок до наступного сканування. Якщо помилка не виправлена-повідомлення з'явитися знову.


Беклинки


Цей важливий інструмент допоможе вам відстежувати зростання беклінків на ваш сайт. У зручному графічному вигляді можна подивитися загальне зростання і приріст нових посилань на ваш сайт за тиждень, місяць, рік або весь час:


 Беклінки

Дивитися звіт можна як по посилаються сторінкам, так і по доменах.

Крім того, можна подивитися конкретні посилання на ваш сайт з певного домену:

 Беклінки


Звіт по Анкорам


Ще один дуже важливий інструмент аналізу-список анкорів. Наша система аналізує всі сторінки, що посилаються на Вас, і визначає, які саме анкори ставлять інші сайти. Аналізувати можна так само за тиждень, місяць, рік або всі знайдені посилання:

 Беклінки

Крім того, можна подивитися звіт по сторінках вашого сайту, які отримують найбільше посилань і з якими саме анкорами:

 Беклінки


Видимість сайту


Цей звіт в наочному вигляді продемонструє видимість вашого сайту пошуковими системами, динаміку змін за показами, переходом на сайт з пошуку і CTR:

 Беклінки

Крім загальної динаміки, ви можете детально вивчити статистику видимості вашого сайту за конкретними ключовими словами. У загальній таблиці можна дивитися результати за різні періоди, а так само відображати зміни за період:

 Беклінки

Подібний аналіз допоможе вам вчасно побачити серйозні зміни у ставленні пошукових систем до Вашого сайту і вжити необхідних заходів.


Ви можете Ознайомитися з тарифами або